HAKKIMIZDA

Enes GÜNDOĞDU - CG Artist


Bilişim ve tasarım tutkusu sayesinde kariyerini geliştiren Enes GÜNDOĞDU, Lisans eğitimini Muğla Üniversitesi Kimya Bölümünde tamamlamıştır. Bu tutku sayesinde bölümü ile ilgili kimyada bilişim alanında çalışmalar yapmış, Enformatik bölümü içerisinde bir çok konuda derslere girmiş ve eğitimler vermiştir.

Lisans eğitimi bittikten sonra Muğla Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü Kimya A.B.D’da yüksek lisans eğitimine başlamış, yine kimyada bilişim alanında çalışmalarını yürütmüştür.

Eğitimlerini tamamladıktan sonra tutkusu olan tasarım alanında da kendini geliştirmek istediği için, 3D Görselleştirme ve Animasyon alanında uzun bir eğitim sürecinden geçmiştir. Bu süreç sonunda 2012 yılından itibaren T-Render Tasarım Atölyesi olarak sayısız projede bir çok şirket ile çözüm ortaklığına giderek, 3d modelleme ve animasyon hizmetleri vermiştir. Mağaza tasarımı, cafe tasarımı, konut proje tasarımı , cephe tasarımı, villa tasarımı gibi konular üzerinde çalışmaktadır. Aynı zamanda bazı inşaat ve mimari şirketlerde de 3d tasarımcı olarak görev almıştır.

Halen T-Render Tasarım Atölyesi olarak, mimari, iç mimari tasarım ve ürün modelleme alanlarında görselleştirme ve animasyon hizmetleri vermektedir.