3D Mimari Görselleştirme

İnşaat sektörünün en önemli ihtiyaçlarından birisi haline gelen mimari görselleştirme hizmetleri, henüz proje aşamasında olan işler için, mimar ve iç mimarların hazırladığı 2 boyutlu (2D) teknik çizimlerin, 3üncü boyut kazandırılarak, fotorealistik görseller halinde elde edilmesi işlemidir. Elde edilen mimari görsellerin teknik adı render çıktısı olarak adlandırılmaktadır. Bu tür bir hizmete ihtiyacı olan firmalar için, istenebilecek tüm esneklikte etkileyici görseller oluşturulabilmektedir.

Hemen İncele

3D İç Mimari Tasarım

3D Görselleştirme hizmetleri bu kadar gelişmeden önce, İç Mimar’lık firmalarının, çalışmalarında çektiği en büyük problem, sunumlarının 2 boyutlu halde müşterilerine anlatım ve sunumlarında zorluk çekmeleriydi. Artık gelişen 3D teknolojileri sayesinde, İç Mimar’ların hazırladığı tasarım projeleri, tüm detayları ve en ince ayrıntısına kadar 3 boyutlu, ve gerçekçi görseller elde edilerek, verdikleri hizmetlerinin kalitesini arttırma ve satış işlermlerini hızlandırma gibi etkiler sağlamaktayız.

Hemen İncele

3D Ürün Görselleştirme

Üretim yapan çok farklı alanlardaki şirketler, ürünlerinin tanıtılması amacıyla, katalog, broşür çalışmaları, web sayfası ürün teşhir alanları gibi bölümlerde, 3d ürün görselleştirme hizmetine ihtiyaç duymaktadır. Daha önceden profesyonel ürün fotoğraflama ile hazırlanan bu görsel işler, süre ve kolaylık bakımından 3d çalışmalar ile yürütülmektedir. Mobilya, makine ve bilimum ürünler, Metal, plastik, ahşap, cam vb. tüm türde imal edilme ihtiyacı olmadan, satış işlemleri için görseller haline getirilebilmektedir.

Hemen İncele

3D Mimari Animasyon

Animasyon sunum tekniği herhangi bir ürün, endüstriyel tasarımlar, fuar stand tasarımları, mimari ve iç mimari projeler için kullanılabilen etkili bir sunum şeklidir. Televizyon kanalları, sosyal medya, youtube gibi video içerik kanalları ve bilgisayarlar aracılığı ile ürün ya da projelerin sunumları 3d animasyon çalışmaları ile rahatlıkla yapılmaktadır. Animasyonlar bir sinema filmi mantığında istenilen fps değerlerinde, istenilen çözünürlükte ve projeyi en iyi anlatacak kadar uzun bir sürede hazırlanmaktadır.

Hemen İncele