3D Görselleştirme hizmetleri bu kadar gelişmeden önce, İç Mimar’lık firmalarının, çalışmalarında çektiği en büyük problem, sunumlarının 2 boyutlu halde müşterilerine anlatım ve sunumlarında zorluk çekmeleriydi. Artık gelişen 3D teknolojileri sayesinde, İç Mimar’ların hazırladığı tasarım projeleri, tüm detayları ve en ince ayrıntısına kadar 3 boyutlu, ve gerçekçi görseller elde edilerek, verdikleri hizmetlerinin kalitesini arttırma ve satış işlermlerini hızlandırma gibi etkiler sağlamaktayız.

İç Mimari tasarım projelerinde, Herhangi bir zaman ya da iş kaybı olmadan, sadece e-mail ile proje detaylarının iletilmesi ve proje ile ilgili özel isteklerin belirtilmesiyle, anında çalışma başlatılıp, mümkün olan en kısa sürede sonuç alınması hedeflenir. Çalışma sırasında test renderları dediğimiz, düşük çözünürlüklü, görüntü sunum için kullanılamayacak, bir nevi draft çıktılar sayesinde, İç Mimarın’da 3 boyutlu olarak hazırladığı tasarımı incelemesi ve gerekli gördüğü değişiklikleri yapabilmesi açısından önemli bir fayda sağlamaktayız. Bu sayede çalışmaların final hale gelmesi ve sunuma hazır hale getirilebilmesi için verimli bir çalışma yürütüyoruz.

Mekan Tasarımlarında 3D Görselleştirme

Ticari ya da kişisel tüm mekan tasarımlarında, 3d görselleştirmenin çok avantajlı kazanımları bulunmaktadır. Bu tür iç mekan çalışmalarında detaylar çok önemlidir. Bu detayların hayal edilebilmesi bir çok insan tarafından zorluk verici olabilir. Bu nedenle 3D Görselleştirme kullanılarak hazırlanan fotorealistik görseller ile, projenin en ince detayına kadar, gerçek boyutları, gerçek renkleri ve özellikleri ile birlikte görme şansını yakalamaktayız. Cafe, Bar, Restaurant, Otel, Ev, Villa, Mağaza, İşetme, Alışveriş Merkezi, Kurum binaları gibi iç mekanların tasarımlarında, çalışmaların 3d iç mimari görselleştirilmesi ile gerçekçi görseller ortaya çıkartılarak, hem müşterilerinize hem de kendi çalışmalarınıza hız kazandırabilir ve gerekli müdahaleleri imalat başlamadan önce yapabilmeyi sağlar.