İnşaat sektörünün en önemli ihtiyaçlarından birisi haline gelen mimari görselleştirme hizmetleri, henüz proje aşamasında olan işler için, mimar ve iç mimarların hazırladığı 2 boyutlu (2D) teknik çizimlerin, 3üncü boyut kazandırılarak, fotorealistik görseller halinde elde edilmesi işlemidir. Elde edilen mimari görsellerin teknik adı render çıktısı olarak adlandırılmaktadır. Bu tür bir hizmete ihtiyacı olan firmalar için, istenebilecek tüm esneklikte etkileyici görseller oluşturulabilmektedir.

Tüm çalışmalar, proje üzerinden, hizmete ihtiyacı olan firmaların istek ve taleplerine göre, birebir boyutlarında, tam ölçülü çalışılır. Mümkün olduğunca, görselleri inceleyecek müşteriler için (hizmet almak isteyen firmaların hedef kitlesi için) projeyi tüm detayları ile anlatabilecek, etkileyici ve doğru bilgileri içeren renderlar özen ve titizlikle hazırlanır.

3D Mimari Görselleştirme Avantajları

 

Teknolojinin getirdiği nimetler artık gerçeğe dönüşecek mimari yapının, nasıl olacağını açık şekilde gözler önüne sermektedir. Özellikle bu konuda 3d mimari görselleştirme üzerinden birçok farklı etmen ile farklı ayrıcalıklar elde edilebilmektedir.

  • Yapıların sanal fotoğrafını göstermek
  • Mimari animasyon kapsamında gezinti yapmak
  • 3D sanal gerçeklik gözlüğü ile çevreyi dolaşmak

Henüz binanın temeli dahi atılmamış olsa bile, insanlar nasıl bir gerçek yapı içerisinde dolaşacağına 3D modellemelerle rahatlıkla görebilmektedir. Bu yüzden profesyonel bir hizmet çatısı altında destek almak büyük öneme sahiptir.

Mimari Görselleştirme İle Yapıları Hayata Döndürme

 

Yapılar için gerçekleştirilecek olan mimari görselleştirme adına, bu konuda tecrübe sahibi olan ve güçlü vizyonu bulunan kişilerden destek almak büyük öneme sahiptir. Özellikle geniş bir hayal gücü ve teknik yeterlilik gibi yeteneklere sahip olunması, modellemenin çok daha gerçekçi şekilde ortaya çıkmasına olanak verir.
Tabi bu konuda ayrılacak olan bütçe ve uzmana verilen süre harika bir iş çıkması için büyük öneme sahiptir. Farklı programlar kullanılarak ortaya çıkan görsel, müşterilerin projeler konusunda, yeterli bilgiye sahip olması ve projenin orijinalliğini anlaması açısından önemli etki oluşturmaktadır. Bu nedenle proje üzerinde yeterli miktarda zaman harcanması ve odaklanılması gerekmektedir.

Güvenilir Hizmet ile 3D Modelleme

 

Web sayfamız üzerinde projeler kısmını inceleyerek hizmet kalitemizi inceleyebilir ve iletişim sayfamız üzerinden hemen destek alabilirsiniz. Profesyonel bir anlayış içerisinde ele alınmış 3D görselleştirme ve modelleme seçenekleri, bir yapının gerçek tasarımını açık şekilde gözler önüne sermektedir. Müşterilerinizin gözünde prestij yaratmak ve onlara güven oluşturmak için iletişim seçeneklerimizden bize ulaşmanızı bekliyoruz.